Hakkımızda

KLEOPATRA BEACH YILDIZ HOTEL

Alanya’da Kleopatra Plajı’na yalnızca birkaç adım mesafedeki Kleopatra Beach Yıldız Hotel; bir restoran, bar ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
otelimiz alanya şehir merkezine 800metre uzaklıktadır.ODALARIMIZDA KLİMA,TELEFON,MİNİBAR MEVCUTTUR.
otelimizin odalarının çoğu denizi görmektedir.

otelimizin alacart restaurantında yemeğin tadını deniz manzarası eşliğinde seyrederek yemek bir harikadır.Otelimizin restaurantında hafta bir gün eğlence programları düzenlenmektedir..
Yabancı müşterilerimiz için her kanalı seyredebilecekleri avrupa yayın filosunu önlerine getirdik.Daha iyi bir hizmet için her zaman ekip olarak çalışmaya devam edeceğiz.Bizi tercih ettiniz için teşekkür ederiz…

Kleopatra Beach Yildiz Hotel,
Oda Sayısı: 40 yatak sayısı :90dır..

CLEOPATRA BEACH YILDIZ HOTEL

Only a few steps from Cleopatra Beach in Alanya, Cleopatra Beach Yıldız Hotel; It offers a restaurant, bar and free Wi-Fi throughout.
Our hotel is 800 meters from Alanya city center. OUR ROOMS HAVE AIR CONDITIONER, TELEPHONE, MINIBAR.
Most of our hotel rooms overlook the sea.

In our hotel’s a la carte restaurant, it is a wonderful thing to enjoy your meal while watching the sea view. Entertainment programs are organized in our hotel’s restaurant one day a week.
For our foreign customers, we have brought the European broadcasting fleet in front of them where they can watch every channel. We will always continue to work as a team for a better service. Thank you for choosing us…

Cleopatra Beach Yildiz Hotel,
Number of Rooms: 40 beds: 90.